انواع دکوراسیون اداری و طراحی های زیبا

انواع دکوراسیون اداری با 1000 دکور مختلف

 

محیط کار شما مهم ترین و تاثیرگذارترین قسمت از شغل شماست که باید به آن توجه شود. چرا که چینیش و نوع دکوراسیون اداری محل کارتان از جنبه های روانشناختی بر ذهنیت مشتری شما تاثیر می گذارد همچنین از طرفی بهره وری کارکنان شما را افزایش می دهد بعنوان نمونه خود ما بیشتر به فروشگاه هایی که نمای شیک و تمیزتری دارند مراجعه میکنیم .

در 1000 دکور ، راحتی ، نوع دید ،هارمونی رنگ محیط کار ،رعایت فاصله های استاندارد ، انتخاب لوازم اداری و دکوراسیون اداری متناسب با رنگ محیط و نوع شغل همگی جزو مواردی هستند که باید رعایت شوند .

علم فنگ شویی که در مورد نحوه چیدمان لوازم و اثاثیه در محیط و تناسب رابطه آنها می باشد به طور واضحی در طولانی مدت تاثیر روانی و محیط کاری با انرژی مثبت را نشان می دهد که به طور بسزایی جریان کاری مفید در دفتر کار به وجود می آید. در سایت انواع طراحی های دکوراسیون با جدیدترین چیدمان مرتبط با نوع سلیقه شما و محل کارتان آشنا خواهید شد.

برای انتخاب یک میز اداری مناسب باید فعالیت روزمره افراد و جایگاه آنها نسبت به شغل درآن سازمان را در نظر بگیریم .

بطور مثال کانتر پذیریش که هرلحظه با مشتری سر و کار دارد باید با میز یک نقشه کش متفاوت باشد. همچنین یک میز کار اداری با یک میزکار گروهی کارکرد متفاوتی دارند.در ادامه با چند نمونه دکوراسیون اداری که در سایت 1000decor.com گذاشته شده ، آشنا شوید.

 

انتخاب ابعاد متناسب با فعالیت ، راحتی دسترسی و جا دار بودن ، داشتن حداقل یک کشوی قفل دار ، محل مناسب قرار گفتن سیستم کامپیوتری ،داشتن دید کافی از پشت میز هنگام صحبت با مشتری ، ارتفاع میز نکات دیگری است که باید بدان توجه شود. علاوه بر اینها باید اندازه و جنس میزها و لوازم اداری متناسب به اندازه محیط و فعالیت انتخاب شوند.

ارتفاع میز استاندارد برای یک فرد معمولی باید بین 72 تا 75 سانت باشد. در نظر داشته باشید میز کار گروهی یا نزدیک هم و یک شکل برای کارکنانی که فعالیت شغلی یکسانی دارند به تعامل بهتر و سرعت عمل آنان کمک زیادی می کند.

طراحی دکوراسیون اداری اگر با ایمنی و استاندارد بودن وسایل و ارگونومی همراه شود. حس امنیت را به کارکنان منتقل خواهد کرد. عدم آسیب دیدن کارمند و مشتری در طول ساعات کاری روزانه باید در دکوراسیون اداری صحیح لحاظ شود.

 

هزار دکور را به عنوان یک دفتر معماری همراه شما تا رسیدن به دکوراسیون ایده آل خود در نظر داشته باشید.

نحوه کار علم فنگ شویی به این صورت است که شما چندین مدل چیدمان گوناگون دکوراسیون اداری را همراه با کارکنان خود امتحان می کنید و در پایان مدلی را انتخاب کنید که رای اکثریت می باشد. علاوه بر این نکات در انتخاب لوازم اداری نیز باید دقت بالایی داشته باشید.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی توسط دکوراتور انجام می شود. دکوراتور با استفاده از اصول مهم طراحی دکوراسیون داخلی و با هنر خلاقیت ذاتی این کار را به سرانجام می رساند. در طراحی دکوراسیون اداری ، فرد مبتکرانه به آنالیز و تجزیه و تحلیل اطلاعات می پردازد. با استفاده از هنر گرافیکی و عناصر مورد استفاده در کار، سمت و سوی طراحی مناسب را تعیین می کند.

 

طراحی دکوراسیون اداری برای اتاق مدیریت و رئیس، سبک خاصی از طراحی را می طلبد. به جرات می توان گفت استفاده از سبک رنگ ها و چیدمان مبل و لوستر، کاغذ دیواری و پارکت یا کاشی کف و تمامی وسایل چیده شده می تواند به وضوح به مشتری و کارکنان نشان بدهد که اینجا اتاق مدیر یا رییس است ، حتی بدون آنکه نامی روی در اتاق مدیر جهت معرفی باشد.

با گذشت از موارد بالا فضا سازی برای دفترکار را فراموش نکنید . وجود گل و گیاه زنده طراوت محل کارتان را حفظ میکند و باعث read more افزایش انرژی مثبت می شود . نور مناسب محیط ، قرار نگرفتن میز کار مقابل نور آفتاب در تمامی محیط باید رعایت گردد.

بطور کلی امروزه اولویت مدیران چشم نواز بودن محل کار و افزایش راندمان کاری کارکنان می باشد.

 

ما نمونه کارهایی را که تا کنون در هیچ کجای ایران مشاهده نکرده اید را به تصویر می کشیم و هر آنچه در ذهن شما شبیه به یک تصویر رویایی نقش بسته است را به انجام می رسانیم. کافی است با مشاورین ما در این راستا ارتباط برقرار کنید و هدف خود از طراحی دکوراسیون را برای ما بازگو کنید.

متخصصین ما در محل حاضر می شوند و پس از بررسی های لازم و برآورد هزینه بر اساس بودجه در نظر گرفته شما طراحی های ایده ال شما را برای شما به تصویر می کشند. امید است ایده های ارائه شده به جهت طراحی دکوراسیون موثر واقع شده باشد. از شما دعوت می کنیم به وب سایت 1000 دکور برای مشاهده نمونه کارهای طراحی دکوراسیون سری بزنید

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “انواع دکوراسیون اداری و طراحی های زیبا”

Leave a Reply

Gravatar